Taniej na Amazon – markowe zegarki Invicta

 

Na największej platformie sprzedażowej znajdziemy wiele rzeczy, jedne taniej inne drożej, jeszcze inne w podobnych cenach. Ale są rzeczy, które kupimy dużo taniej, w porównaniu do kwot jakie musielibyśmy zapłacić kupując towar w Polsce. Jedną z nich są zegarki. Ale nie jest tak prosto, bo większości przypadków ceny aż tak bardzo nie odbiegają od polskich, albo są na tyle mało mniejsze, że średnio się opłaca. Dochodzi jeszcze kwestia gwarancji i odsyłek. Tu platformy zagraniczne przegrywają z polskimi. Jednak czasem gra jest warta świeczki. Zatem do rzeczy.

Zegarki marki Invicta na Amazonie ( cały czas mowa o amazon.us) kupimy nawet o 50% taniej niż w Polsce. Dla wielu to mało znana marka, jednak w USA jest dość powszechna w zegarkach budżetowych, a w szczególności z mechanizmem automatycznym. Tego typu zegarków tzn. automatów, marka Invicta ma pod dostatkiem i nie jest to tania Chińszczyzna. Co nie znaczy, że nie są

produkowane w Chinach, bo obecnie większość znanych budżetowych marek tam produkuje. Ale z racji, że rodowód marki wywodzi się ze Szwajcarii, to są też modele Swiss Made. Tak się zdarzyło, że trzymałem w ręku kilka modeli zegarków Invicta i sprawiały dobre wrażenie. Także raczej nie trzeba się obawiać. Jest to przyzwoita marka, która na rynku jest od lat. Wracając do cen. W Polsce chodzą one niemal dwukrotnie drożej niż te ściągane zza Oceanu. Wystarczy porównać cenę na Amazon jakiegokolwiek czasomierza do tej w Polsce, i nagle się okaże, że możecie mieć zegarek o wartości 600 zł za 300 zł. I to jest okazja!!

Przykładem mogą być zegarki w stylu Diver, np modele 30019, 30021, które z wysyłką kosztują nie co ponad 300 zł, a Polsce musimy zapłacić około 600 zł. Są też ładne zegarki damskie z szafirowy szkiełkiem, pozłacane, open hart, w tylu klasycznym i sportowym do wręcz do ekstrawaganckich. Marka w swojej ofercie ma wyłącznie ( nie widziałem innych) zegarki analogowe. Kupując, czy szukając zegarków Invicta warto zaznaczyć te z najlepszymi ocenami i sprawdzać wymiary, gdyż są w ofercie bardzo podobne jednak o różnych wymiarach koperty, tak aby nie kupić zbyt małego lub zbyt dużego. To, że zegarki firmy Invicta kupicie sporo taniej na Amazonie, jest nie mal pewne jak w banku. Jak zawsze na finalną cenę zakupów za granica ma wpływ kurs waluty w tym wypadku USD/PLN.

Leave Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.